قیمت ویژه لباس نظامی

قیمت ویژه لباس نظامی

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

قیمت ویژه لباس نظامیقیمت ویژه لباس نظامی

سایه روشن، تولید کننده انواع لباس نظامی و لباس ایمنی

لباس نظامی سایه روشن یکی از محصولات اصلی مجموعه ما محسوب می شود که با بهترین کیفیت و قیمت به شما عزیزان ارائه می شود. ما برای محصولاتمان تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم، این تخفیف شامل کلیه محصولات ما اعم از لباس نظامی، لباس سپاه، لباس ارتش و لباس نیروی انتظامی می باشد.کیفیت لباس ها به عواملی چون نوع دوخت، نوع پارچه استفاده شده با استفاده از چرخ هایی پیشرفته صورت می گیرد. هرچه از پارچه مرغوب تری برای دوخت لباس نظامی استفاده شود، لباس از مقاومت بیشتر و سربازان می توانند در شرایط مختلف از آن ها استفاده کنند. سایه روشن به عنوان تولید کننده ای بزرگ در حوزه البسه نظامی به حساب می آید و به این قابلیت رسیده است تا برای کلیه شهرهای ایران لباس نظامی با درجه کیفی بالا تولید کند. بیشتر از پارچه های ترگال ساده، کجراه و همچنین کتان پنبه استفاده می کنند که علاوه بر وزن سبک دارای مقاومت بالایی هستند. پارچه های کتان و برزنتی نسبت به پارچه های ترگال ساده و کجراه از مقاومت بیشتری برخوردار بوده و بیشتر برای اورکت و کوله های سربازی مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت خاص پارچه های برزنتی نسبت به کتان و ترگال ساده این است که آن ها ضد آب بوده و با شستوشوی زیاد دچار فرسایش نمی شوند. در پارچه های کتان از الیاف های پلی استر و پلی ویسکوز استفاده می شود که دارای بافت مقاومی در ساختار خود می باشند.

قیمت ویژه، انواع سایزبندی ها

لباس هایی که در سایه روشن عرضه می شوند، همگی از تولیدی های معتبر گرفته شده و با انواع سایزهای ایرانی و خارجی به شما مشتریان عزیز فروخته می شوند.دوخت لباس نظامی با استفاده از تولیدی های مجاز صورت گرفته که با نظارت مستقیم اتحادیه پوشاک این کار صورت می گیرد. لباس نظامی سایه روشن قابلیت های فراوانی داشه و یکی از آن ها امکان چاپ انواع آرم و علائم نظامی بر روی آن ها می باشد. معمولا روی سردوشی پیراهن نظامی مکانی را برای چاپ درجات نظامی قرار می دهند. بیشتر تولیدی های لباس نظامی در شهرهای جنوبی مانند یزد و اصفهان قرار گرفته اند. قیمت لباس نظامی از سوی اتحادیه پوشاک تعیین شده و معولا سعی شده است تا در کنار قیمت آن تخفیفی ویژه برای آن در نظر گرفته شود. البسه نظامی اورکت ها و پوتین های سربازی همگی با انواع سایزبندی ها در سایه روشن عرضه می گردند. معمولا دو نوع سایزبندی برای لباس ها وجود دارد. این سایز بندی ها در دو نوع ایرانی و خارجی موجود می باشند که بر اساس راحتی سربازان عزیز مد نظر قرار گرفته شده است. در کنار لباس نظامی انواع لباس کار و ایمنی و تی شرت های نظامی به شما عزیزان ارائه می گردد.

شرایط استفاده از لباس نظامی

لباس نظامی باید به گونه ای توسط تولیدکنندگان عرضه شود تا سربازان بتوانند در شرایط سخت به راحتی از آن ها استفاده کنند. عوامل دیگری هستند که در قیمت لباس نظامی موثر می باشند و به عواملی چون آب و هوا، نوع پوشش زمینی، نوع عملیات بستگی دارد. این درجه کیفی به قرار زیر می باشد:

1. نوع دوخت آن که باید بر اساس استانداردهای جهانی باشد
2. مقاومت در برابر تغییر رنگ در هنگام شستشوی زیاد
3. وزن سبک لباس نظامی و لباس کار و ایمنی

لباس نظامی باید دارای مشخصه مهمی باشد. این مشخصه یکی از مزیت های ویژه هر لباسی باید باشد. این شاخصه این استکه لباس در عین مقاومت بالا دارای وزن پایینی باشد و پارچه هایی که برای این لباس ها به کار گرفته می شود باید از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد. در فروشگاه سایه روشن برای تمامی محصولات تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای i1i.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:i1i.ir | نقشه سایت